تبلیغات
هیئت رزمندگان اسلام شهرستان بهشهر - مراسم سالروز شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) در بهشهر + عکس

 

حضرت آیت الله سید رضا تقوی ضمن عرض تسلیت بمناسبت سالگشت بی بی دو عالم صدیقه طاهره ، انسان را موجودی پیچیده فراخواند و بیان داشت: تنها از گفتار و رفتار می توان به لایه های درونی و ذهنی افراد پی برد.

وی گفت:آنچه بر زبان جاری می شود بیانگر شخصیت افراد و انچه که دربیرون نمود پیدا می کند بازتاب تفکر و اندیشه است. رفتار و گفتار انسان دریچه ای در روح و جان است که شخصیت افراد براساس آن ارزیابی میشود.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با اشاره به اینکه شناخت انسان از طریق گفتار و رفتار حاصل می شود،خاطر نشان کرد: انسان برابر با فکر و اندیشه است. رفتارهای بیرونی ما قطعا نشات گرفته از تفکر ذهنی ماست. بواقع میتوان گفت گفتار و رفتار ما ریشه در تفکر و اندیشه ما دارد.

سید رضا تقوی ریشه و اساس تمام امور را فاطمه(س) خواند و گفت: اسلام هرچه دارد از این بانوی بزرگ دارد.سادات که جلوه ای از نسل فاطمه(س) هستند در سراسر جهان منتشر شده اند.

وی در ادامه افزود: شناسنامه انقلاب ، نهضتی حسینی است. اسلام از کربلا و عاشورا که ماحصل تربیت بانوی دو عالم است نیرو می گیرد.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با تاکید بر اینکه خط قرمز ما فتنه است گفت: فتنه گران کارنامه ای سیاه دارند و به هیچ عنوان نمی توانند میراث دار نظامی باشند که خون شهدا در آن موج می زند.

وی گفت: تحت هیچ شرایطی دست ما در دست کثیف آمریکا قرار نمیگیرد.

 مراسم سالروز شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) در بهشهر

منبع :  دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله حاج سید صابر جباری(ره)

برچسب ها: حضرت آیت الله سید رضا تقوی، حضرت فاطمه زهرا (س)، حضرت فاطمه(س)، حفظ حرمت ایام فاطمیه، رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشو، شهادت بانوی دو عالم، مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه زهرا بهشهر،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 25 اسفند 1394 توسط هیات رزمندگان
تمامی حقوق مطالب برای هیئت رزمندگان اسلام شهرستان بهشهر محفوظ می باشد